تاریخچه ویدئو ها

پیام رئیس هیأت مدیره

خدمت به نوع بشر ، متعالی ترین هدف وجودی انسان ها و نهادهای اجتماعی می باشد و ما با اعتقاد راسخ به این امر ، کارآفرینی در عرصه سازندگی و تولید را بعنوان بهترین راه نیل به این هدف والا برگزیده ایم ، چرا که یک کار اساسی و ماندگار برای بشریت بوده و تولید اشتغال کلانِ شرافتمندانه را در بر دارد .
در این راستا، در سال ۱۳۴۲ فعالیت های پیمانکاری را در مناطق نفت خیز جنوب ایران آغاز نمودیم . امروزه افتخار داریم بگوئیم پس از گذشت بیش از نیم قرن فعالیت مستمر ، بدون خطا (Failure) در ایفای تعهدات ، جهانپارس موقعیت خود را بعنوان یک پیمانکار عمومی (General Contractor) پیشرو درایران و منطقه تثبیت نموده است .
اساس موفقیت ما ، داشتن چشم انداز بلند مدت و رعایت ایمنی و بهداشت محیط زیست (HSE) ، کیفیت ، سرعت عمل و پایبندی به ارزش های استوارمان از جمله التزام عملی به ایفای تعهدات ، سخت کوشی و پرهیز از تجمل گرایی ، رعایت اصول اخلاق حرفه ای و توسعه مستمر منابع انسانی ، امکانات و تجهیزات اجرایی می باشد .
همکاران ما دراین مسیر موفق به عمکردی کم نظیر در اجرای پروژه های زیربنایی ، پالایشگاههای نفت و گاز ، مجتمع های پتروشیمی ، کارخانجات فولاد ، سیمان ، مس ، کاغذ ، تصفیه آب و فاضلاب ، خطوط لوله نفت ، گاز ، آب و فاضلاب ، سد و شبکه های آبیاری گردیده اند .
چشم انداز آینده گروه علاوه بر گسترش فعالیت ها در ایران ، توسعه بازار در سطح بین الملل و بخصوص در کشورهای منطقه می باشد که در این راه قدم های قابل ملاحظه ای برداشته شده است .